SKLEP motoryzacyjny

Dobry sklep motoryzacyjny, czyli tak naprawdę jaki?

Różnego typu usterki oraz awarie w samochodach, stanowią normalną kwestię. Bez uwagi na to, czy pojawi się spore, czy też może jednak małe uszkodzenie, zawsze będzie warto mieć pod ręką sprawdzony or czytaj więcej »

pompa ciepła Katowice

Ogrzewanie ekologiczne

Jeśli właśnie budujemy swój nowy dom i zastanawiamy się nad ogrzewaniem, które będzie wydajne, ale i nie będzie zanieczyszczało naszego powietrza to trzeba się będzie poważnie zastanowić. Obecnie bard czytaj więcej »

kartony Tekturowe Rzeszów

Konstruktywne plany

Biznesowe plany zawsze powinny być gwarantowane przez specjalistów działających od niedawna na rynku. Ekonomiczne innowacje są teraz gwarantowane przez fachowców z bardzo dużym doświadczeniem. Pod u czytaj więcej »

WYCENa środków trwałych

Praktyczne podejście

Wiele mamy ciekawych wariantów w zakresie środków finansowych. Powinniśmy się zastanowić np. nad tym w jaki sposób tutaj są stosowane rozmaite analizy finansowe w bardzo dużych przedsiębiorstwach. Oc czytaj więcej »

oDPłYW liniowy

Architektoniczne innowacje

Najlepszy specjalista w zakresie architektury powinien przygotować nam najlepszy projekt. Powinny być takie oferty dopasowane do naszych oczekiwań estetycznych. Głównie jednak oczekiwać będziemy tuta czytaj więcej »

garaże blaszane wrocław

Ocieplamy blaszaka na zimę

Spośród wszystkich możliwości zapewnienia właściwej ochrony naszemu samochodowi, najbardziej atrakcyjna zarówno pod względem finansowym, jak i pod względem osiągniętych korzyści, jakie ze sobą niesie czytaj więcej »

pożywne śniadanie

Śniadanie musi być pożywne

Zacznę od informacji dotyczącej tego, że nie jestem ekspertem od rad żywieniowych. Jako, że nie jestem ekspertem od rad żywieniowych. nie chcę być uważany za takiego eksperta. Mam nadzieje, że rozumi czytaj więcej »

Adwokat krosno

Czy w Krośnie znajdziemy odpowiedniego adwokata?

W związku z pytaniami, które słyszę w ostatnim czasie, pragnę poruszyć temat adwokata. Dokładniej chodzi mi o . Uważam, że pytanie jest bardzo trudne. W mojej ocenie wszystko zależy od tego w jaki sp czytaj więcej »

odpływ liniowy

Dobry montaż odpływu liniowego

Zmiana aranżacji własnej łazienki to ciężka sprawa szczególnie jeśli nie do końca wiemy co trzeba zrobić, aby taka łazienka rzeczywiście na tym zyskała. Jak się okazuje mnóstwo osób dziś decyduje się czytaj więcej »

sól HIMALAJSKA

Czym przyprawiać potrawy na diecie?

Dieta kojarzy się nam z bezpłciowymi daniami, które nie mają żadnego smaku i niczym praktycznie nie pachną. Wiemy, że to na nie jesteśmy skazani, gdy zaczynamy się odchudzać, dlatego nawet nie próbuj czytaj więcej »

 

Jaką wybrać szafę do serwerowni?

SZAFY WISZĄCE

Do wyboru mamy różne rozmiary szaf, ale czasami sami nie wiemy, która będzie dobra. To, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie przejrzenie całej dostępnej oferty. W Internecie znajdziemy dokładnie to wszystko, co tylko chcemy. Bardzo praktycznym rozwiązaniem będą szafy wiszĄce, które też tam znajdziemy, ale przecież mam też duże szafy stojące, a zatem jeśli nie porównamy parametrów i pojemności to nie będziemy wiedzieć, co jest dla nas, a co należy sobie darować. W serwerowni przydadzą się różne rodzaju szaf. Na pewno wersja wisząca ogranicza sporo miejsca, ale trzeba jednak wykonać więcej pracy żeby ją dobrze przymocować. Jej obciążenie to kilkadziesiąt kilogramów, a zatem sporo jak na coś tak niepozorne. To oznacza, że trzeba będzie wybrać najlepsze rozwiązanie dla naszego serwera spośród wszystkich dostępnych. Taka szafa ma wiele zalet, które szybko wyjdą na jaw i kto wie może następnym razem będziemy wiedzieć już, co mamy kupować.

Dlaczego szafa wisząca jest taka praktyczna?

Można byłoby odpowiedzieć na to jednym zdaniem, bo jest wisząca i nie zajmuje miejsca, ale to nie wszytko. Taka szafa będzie miała wykonana drzwi ze szkła. Dobrze będzie wszystko widać, wewnątrz ale dla bezpieczeństwa to będzie zamykane na klucz. Oznacza to, że żadna osoba, która nie powinna tam zaglądać nie dostanie się do wnętrza. Musiałaby szafę zniszczyć, a przecież będzie to słychać, a zatem na takie rozwiązanie się nie zdecyduje. Szafa jak każda przeznaczona do serwerowni została tak skonstruowana żeby miała otwory na przewody.

dobre SZAFY WISZĄCE

Dodatkowo ma też otwory wentylowane, a zatem ciepło będzie miało gdzie uciekać. Oczywiście poza tym będzie jeszcze miejsce na kilka dodatkowych wentylatorów. Najlepiej żeby takie pomieszczenie gdzie są serwery było klimatyzowane, bo wtedy będzie łatwiej utrzymać odpowiednią temperaturę dla sprzętu. Im lepsza temperatura tym sprzęt działa bardziej wydajnie, ale co ważne nie psuje się tak często. Nie ma nic gorszego dla sprzętu jak przegranie, a to niestety jest norma i trzeba temu coś zaradzić.